Pictured above: Phil Zimbardo, Rose Sword and Rick Sword

Rosemary Sword، طراح ایتس، درمانگر/ آموزش دهنده چشم انداز زمانی در بخش خصوصی در جزیره Maui می باشد. مانند بخشی از میراث اهل هاوایی او، در روانشناسی هاوایی بر اساس بخششی که ho’oponopono )در لفظ به معنای انجام کار درست می باشد) نامیده می شد آموزش دید. او این شکل از درمان را به مدت دو دهه انجام داد. او به همراه همسرش Richard Sword )که اخیرا فوت شده است) درمان/ آموزش چشم انداز زمانی را ایجاد کرد.

همچنین Rose نویسنده ی درمان زمانی همراه با Phil Zimbardo و Rick Sword بود که به انگلیسی، 2012، آلمانی، 2013، لهستانی، روسی و چینی، 2014، منتشر شد، کتاب راهنمای درمان زمانی، Wiley، 2012، نظریه چشم انداز زمانی، مرور، تحقیق و کاربرد، مقالاتی در مقام Philip G. Zimbardo، Springer 2015، و همچنین مقالات ژورنال روانشناسی. Rose و Phil نویسندگان Psychology Today blog column  بوده اند و 70 مقاله از قلدری و خجالت تا روابط مسموم، و خوشحالی در مقابل زندگی پر معنا منتشر کرده اند. همچنین Rose و Phil در AppealPower.Com یک ژورنال تحت وب اتحادیه اروپا سهیم هستند؛ آنها در حال حاضر بر کتاب خودآموز پیگیری درمان زمانی درباره ی ارتباطات مسموم و چگونگی غلبه بر آن با درمان دیدگاه زمانی کار می کنند.

Philip Zimbardo, PhD، مشاور ارشد ایتس، که به خاطر سری های PBS-TV که به طور گسترده تماشا می شود، جستجوی روانشناسی، ظواهر رسانه ای اش، کتاب های پر فروش اش مانند پارادوکس زمانی، بازسازی گذشته، لذت از حال، و مدیریت آینده (با John Boyd، نشر آزاد، 2008) . تاثیر لوسیفر: درک اینکه چگونه افراد خوب تبدیل به آدم های بد می شوند (Randon House، 2007، کتاب جلدکاغذی، 2008) و تحقیق کلاسیک او، آزمایش زندان استنفورد در سطح بین الملل با صدا و سیمای روانشناسی معاصر شناخته می شود.

Phil از سال 1968 پرفسور دانشگاه استنفورد بوده است (در حال حاضر بازنشته شده است)، که قبلا در Yale و دانشگاه کلمبیا تدریس می کرده است. همچنین به تدریس در مدرسه ارشد نیروی دریایی در Monterey مالیفرنیا ادامه داد (درس هایی درباره ی روانشناسی تروریسم) و در دانشگاه Palo Alto، کالیفرنیا پرفسور است (برای دانشجویان فارغ التحصیل بالینی روانشناسی اجتماعی تدریس می کند). Phil رئیس انمن روانشناسی آمریکا (2002)، رئیس انجمن روانشناسی غرب (دو بار)، رئیس شورای جامعه روسای علمی (CSSP) بوده است و اکنون رئیس موسسه روانشناسی غرب و همچنین رئیس مرکز سیاست بین رشته ای، آموزش و تحقیق درباره ی تروریسم (CIPERT) می باشد.

Phil به عنوان مدرس، محقق، نویسنده، همکاری با رسانه، و برای خدماتی که برای حرفه ی روانشناسی انجام داده است جوایز و افتخارات زیادی کسب کرده است. او جایزه ی Vaclav Havel Foundation  را برای تحقیقات مادام العمر خود بر شرایط انسان و همچنین جایزه ی علمی مدال طلای 2012 انجمن روانشناسی آمریکا را دریافت کرده است. در میان بیش از 500 نشر تخصصی او، از قبیل 50 جزوه تجاری، روانشناسی و زندگی و مفاهیم اصلی در روانشناسی قدیمی ترین جزوات در روانشناسی هستند که به هفتمین چاپ خود رسیده اند.

در سال های اخیر، توجه زیاد Phil به نظریه ی چشم انداز زمانی اش باعث شد با Rick و Rose Sword درباره ی پیشرفتشان از نظریه ی او به یک آموزش/ درمان موثر مشورت کند. Phil نویسنده ی همکار درمان زمانی با Rose و نویسنده همکار Psychology Today Time Cure blog column محبوب می باشد و در AppealPower.com یک ژورنال تحت وب اتحادیه اروپا سهیم می باشد و در حال نوشتن کتاب خودآموز پیگیری درمان زمانی می باشد.

Jozeph Lenz, PhD، مشاور ایتس، روانشناس بخش خصوصی در جزیره Maui می باشد. پیشینه ی غنی او در انسان شناسی، آموزش، روانشناسی علمی و درمان چشم انداز زمانی، فرصت منحصر به فردی را برای افرادی که به دنبال زندگی بهتری هستند موجب می شود. تمرکز او بر اضطراب پیچیده، مانند تروما، OCD و اضطرابی که از مشکلات پزشکی ناشی می شود می باشد. در راستای کار با افرادی از هر سن از طرف برنامه انتخاب جانبازان برای انجام درمان با جانبازان به عنوان روانشناس غیرنظامی مجاز شد. می توان با dr.lenz@look-ahead-org با او در تماس بود.

Brian Metcalf, PhD، مشاور ایتس، از سال 2000 دستیار پرفسور روانشناسی در دانشگاه Hawaii Pacific در هانالولو، HI بوده است. او که اصالتا برای Stevens Point، WI، است قبلا در کالج موریس براون درس می داد و تحقیق می کرد و قبل از آن در دانشگاه جورجیا، که MS و PhD خود در روانشناسی را گرفت بود. او در سال 2012 توسط Phil برای عضویت در Z-Team او دعوت شد که این نام توسط خانواده Sword گذاشته شد که متضاد A-Team، آن نیروهای اصلی که اول وارد موقعیت های خطرناک می شوند و PTSD را ایجاد می کنند، می باشد. ماموریت Z-Team تحقیق، مستندسازی، انتشار مقالات و کتابها و در کل گسترش این کلمه در جامعه روانشناسی و باقی دنیا درباره ی اهمیت ZPI یه عنوان یک مقیاس روانشناسی، نظریه موقتی و درمان چشم انداز زمانی می باشد. همچنین Brian با همکاری Phil در پروژه ی تصویرسازی قهرمانانه، به دانشجویان خود مهارت ها و آگاهی مورد نیاز برای ایجاد تغییر مثبت بلند مدت در زندگی خود و زندگی افراد اطرافشان را یاد می دهد.

Sean Yannell، طراح ایتس، فارغ التحصیل دانشگاه هاوایی برای برنامه رسانه خلاقانه در طراحی بازی و برنامه می باشد. Sean که عضو موسس Rare Medium Games است تنها طراح برنامه های نوپا Brnyard Friends و Barnyard Music و همچنین برنامه بازی محبوب Catcha Panda می باشد.

Crystel Sundberg-Yannel، آرتیست گرافیکی آیتس، فارغ التحصیل دانشگاه هاوایی برای برنامه رسانه خلاقانه با تخصص در طراحی گرافیکی می باشد. او محصولات متعددی از قبیل لوگوها، کاراکترهای برند و کارهنری برای اکثر زنجیره های انرژی جدید و فروشگاه های بازدیدکننده محور در هاوایی طراحی کرده است. کار هنری او در کتاب های کودک نیز وجود دارد.

محمد امین سرائی(Mohammad Amin Saraei)، متولی برگردان نرم افزار ایتس و نماینده نرم افزار ایتس در ایران می باشد. او مشاور اعتیاد و دانشجوی روانشناسی دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی می باشد و تا کنون دو کتاب در زمینه راه های درمان عادات مخرب جنسی تالیف کرده است که یک از آنها اولین کتاب کار در این زمینه ی به خصوص در ایران می باشد

تشکر ویژه از:

Dr. Ryan Howell برای اجازه استفاده از شکل کوتاه فهرست چشم انداز زمانی Zimbardo 15 سوالی (ZTPI) در برنامه ی ایتس. Ryan دستیار پرفسور روانشناسی در دانشگاه سن فرانسیسکو در موسس مشترک Beyonftepurchase.org می باشد. Beyond the Purchase  به افراد سرتاسر دنیا کمک می کند تا درباره ی شخصیت و شادی خود چیزهای بیشتری یاد بگیرند.

شکل کوتاه ZTPI دکتر Howell بر اساس ZTPI 56 پرسشی ایجاد شده توسط Philip Zimbardo و John Boyd می باشد.

Nicolas Fieluaine برای کمک با ارزشش در طراحی برنامه ایتس. Nicolas دستیار پرفسور در روانشناسی اجتماعی و رئیس برنامه ارشد در روانشناسی اجتماعی کاربردی در دانشگاه Lyon می باشد. همچنین همکار نت ورک بین المللی در چشم انداز زمانی می باشد.

Brett Moore برای تخصص صدا در تولید ایتس II. Brett موزیک و مهندسی صدا در دانشگاه Hawaii-Maui Campus خوانده است. Brett موسس Mauimusiclessons.com، یک موزیسین با استعداد است که با بیش از یک دهه تجربه در استودیو ضبط، موزیک ضبط می کند.