ایتس در زبان لاتین به معنای دوره، مرحله، طول عمر، زمان و دوران می باشد

ایتس ، با دانش افزایی و جنبه های تعاملی نرم افزار و به کمک تکنیک های آرامش بخش به دلیل بالا بردن سطح آگاهی افراد نسبت به زمان و اینکه چگونه زمان(حال و آینده و گذشته منحصر به فرد ما) می تواند منبعی برای شادکامی و زندگی خوب باشد و موجب کاهش استرس و اضطراب شود. ایتس نامزد بهترین نرم افزار سلامت و تناسب اندام سال 2015 توسط BMA شد. ایتس راه کار هایی ساده اما موثر برای افزایش تمرکز و احساس آرامش ارائه می دهد.

این سایت اطلاعات مناسبی در رابطه با چشم انداز زمان و تاثیر آن بر زندگی روزمره ارائه می دهد. ما معمولا به زمان توجهی نداریم تا زمانی که با کمبود آن مواجه می شویم. اما با افزایش آگاهی نسبت به نگاهمان به زمان و طرز استفاده مان از زمان، می توانیم به صلح با گذشته برسیم و به سوی آینده ای روشن تر برای خود، جامعه و کسانی که دوستشان داریم  گام برداریم و زندگی لذت بخش تری داشته باشیم.

در حال حاضر نرم افزار ایتس در اپ استور موجود است.( کلیک برای ورود به اپ استور) این نرم افزار یک نرم افزار نوآورانه است که در سه بخش آموزشی، تعاملی و آرام سازی های فردی طراحی شده است.

1-آموزشی: درباره  کلیات چشم انداز زمان (گذشته منفی،گذشته مثبت، حال لذت جویانه، حال تقدیر خواهانه و آینده) و درباره اینکه چگونه تصمیمات ما می توانند تحت تاثیر چشم انداز زمانی ما باشند اطلاع پیدا کنید. و یاد بگیرید که چگونه می توان چشم انداز زمانی ای ایده آل، برای موقعیت کنونی و متناسب با  نیاز های شخصی ایجاد کرد.

2-تعاملی: ایتس دو بخش تعاملی دارد.

-فهرست چشم انداز زمانی زیمباردو(ZTPI)- با دادن تست 15 سوالی ZTPI، چشم انداز زمانی خود را کشف کنید.

-جلوه های تصویری برای آموزش تنظیم تنفس و کاهش ضربان قلب و انرژی دادن به مغز.

3-آرام سازی فردی- سه مدیتیشن دو دقیقه ای برای افزایش آرامش و بهبود کیفیت زندگی.

-تنفس: برای آرامش و انسجام بیشتر.

-رها کردن: برای رهایی از تجربیات منفی و افزایش اعتماد به نفس.

-تمرکز: برای آرامش، سر حال شدن و القای احساس خوشبختی.

 

هزینه- قیمت نرم افزار ایتس 4.99 دلار می باشد (شما فقط با پرداخت یک بار هزینه نرم افزار می توانید به طور دائم از امکانات نرم افزار بهره مند شوید) و در گوگل پلی و اپ استور قابل خرید است و می تواند یک هدیه ی فوق العاده برای کسانی که دوستشان دارید باشد. پک کامل "کشف ایتس" شامل نرم افزار های ایتس و ایتس مدیتیشن های دو دقیقه ای نیز با قیمت 5.99 دلار قابل خرید است.

برای اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای که هم اکنون در گوگل پلی عرضه شده است به بخش ایتس مدیتیشن های دو دقیقه ای مراجعه کنید.