نرم افزار ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای بنا به درخواست کاربر های نرم افزار ایتس که پس از دادن تست ZPTI (برای شناخت بیشتر خود) و مطالعه درباره نظریه چشم انداز زمان، هر روز به سه مدیتیشن کوتاه این نرم افزار گوش می کردند، ساخته شد.

جدا از سن کاربران(پیر یا جوان)، وضعیت مالی آنها و یا قوم و نژاد آنها، تمام کاربران از وجود استرس و اضطراب در زندگی روزانه خود و در زمان مواجه با شرایط جدید و یا متفاوت زندگی رنج می بردند. موضوعات مدیتیشن نرم افزار ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای، بر اساس موضوعاتی که کاربران به آنها اشاره کرده بودند انتخاب شدند و توسط متخصصان سلامت روان تهیه شدند. پس از گوش دادن یه هزاران موسیقی پس زمینه و مشاهده صدها عکس، طراحان ایتس، تصویر تلسکوپ هابل و صوت هایی زیبا و آرامش بخش را برای نرم افزار انتخاب کردند و نرم افزاری با کاربری زیبا و آسان ساختند.

ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای، پیشنهادی است برای افرادی که در زندگی روزانه خود به دنبال چند دقیقه ای برای رهایی از استرس روز و به دست آوردن احساس آرامش و توازن می گردند. نرم افزار ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای در اپ استور(App Store) برای آی او اس و در مارکت های ایرانی(به زبان فارسی) و در گوگل پلی(Google Play) برای سیستم عامل اندروید موجود می باشد.

نرم افزار ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای شامل سیزده مدیتیشن 2 دقیقه ای به همراه موسیقی هایی زیبا و آوا های طبیعت برای بهبود تجربه مدیتیشن شما می باشد.

مو ضوعات مدیتیشن های دو دقیقه ای ایتس:

پذیرش-افزایش بردباری دربرابر دیگران و شرایط

زیبایی-یافتن زیبایی حقیقی درون

تنفس-افزایش آرامش و انسجام

کنترل-کاهش تلاش برای کنترل کردن رفتارهای دیگران

خلاقیت-پروراندن قوه تخیل

ترس-کاهش ترس ها

تمرکز-افزایش آرامش، سرحال شدن و افزایش انگیزه

عشق-پروراندن عشق بی حد و مرز

افکار منفی-کاهش افکار، احساسات و اعمال منفی

گذشته-رها کردن تجربیات منفی گذشته

خواب-آرام شدن و آمادگی برای خواب

استرس-کاهش استرس و اضطراب

ارشمندی-بهبود عزت نفس

نرم افزار ایتس مدیتیشن های دو دقیقه ای با هزینه بسیار کم 1.99 دلار و تنها با پرداخت یک بار هزینه قابل خرید در اپ استور(App Store) و در مارکت های ایرانی(به زبان فارسی) و در گوگل پلی(Google Play)  می باشد.

شما می توانید نرم افزار ایتس و ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای را به قیمت 5.99 دلار در اپ استور خریداری کنید

 

نمایش ویدئو آموزشی نرم افزار ایتس: مدیتیشن های دو دقیقه ای